Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

HAKKIMIZDA

Firmamız 1974 yılında kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden bugüne değişmeyen vizyonuyla her zaman kaliteyi, en iyi şekilde sunarak geniş bir müşteri portföyüne sahip olmuştur. Referans müşteri en iyi reklamdır felfesiyle, daima koşulsuz müşteri memnuniyeti hizmeti sunarak bu amaca ulaşmıştır.

Bugün CK Mobilya 3500m² ‘lik showroom’unda müşterilerine sunduğu Klasik, Neoklasik, Rustik, Modern ve Avangarde modern mobilya çeşitleriyle kendi alanında “Mobilyada Yeni Bir Çizgi” ekolünü oluşturmuştur.

CK Mobilya’nın bünyesinde bulundurduğu ar-ge ekibi modayı takip eden değil, modaya öncülük eden çalışmalarıyla tasarım sektörüne de önemli katkılarda bulunmaktadır.

CK Mobilya’nın sunduğu ürünlerdeki sanatsal değeri, kalitenin zerafetle buluştuğu incelikler olarak tanımlıyoruz. Günümüzde mobilya kültürünün zirveye ulaştığı, bilinçli ve mobilya kültürüne vakıf müşterilerin talep gösterdiği piyasamızda, CK Mobilya olarak aranılan bir firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bireysel müşterilerimizin yanı sıra “C&K HOME PROJE” olarak birçok Butik Otel, V.I.P. Salonları, Villa ve Daire dekorasyonu çalışmalarımızla hizmet vermeye, kaliteyi en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize sunmaya devam etmekteyiz.

Bize Ulaşın